S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.

NOVINKY

arr3Kvalita náhradných dielov na motorové pílyČasto sa stretávame s otázkou: "SÚ VAMI PONÚKANÉ NÁHRADNÉ DIELY NA MOTOROVÉ PÍLY KVALITNÉ?" V našom... arr3Oregon, Husqvarna, STIHLNový sortiment originálnej lišty a reťaze značky OREGON a STIHL....

12. 12. 2016

Náhradné diely Stihl MS 250 a parametre

Motorovú pílu Stihl MS 250 môžeme zaradiť medzi takzvané "Farmárske píly" je predovšetkým určená pre prerezávanie stromov, prebierku drevnatých porastov a na prípravu palivového dreva. Jedná sa o dobre vyváženú pílu s dobrou ergonómiou a nízkou hmotnosťou. Medzi výhody rozhodne patrí dobre riešené bajonetové zátky prevádzkových kvapalín, ktoré sa dobre povoľujú, prístup k nylonovému filtra bez použitia náradia, spodná časť kľukovej skrine zo zliatiny magnézia. Medzi ďalšiu výhodu patrí dostupné a lacné náhradné diely Stihl MS 250. Nevýhodou môže byť nemožná regulácia prietoku olejového čerpadla a absencia palivovej pumpičky, ktorá uľahčuje prvý štart.
 
 
 

-          Dĺžka lišty: 30 - 40 cm

-          Maximálny výkon: 2,2 kW / 3,0 hp

-          Objem palivovej nádrže: 0,47 l

-          Objem olejovej nádrže: 0,2 l

-          Hmotnosť: 4,6 kg

 

 

Niekedy sa stane, že svojou motorovú pílu požičiate svojmu známemu alebo kamarátovi, ktorý opomenie pridať kvalitný dvojtaktný motorový olej odporúčaný výrobcom do benzínu a problém je hneď na svete. Pri kompletnej rozobratím zistíte, že piest Stihl MS 250 je úplne zapečený takzvane uhryznutie vo valci. V tejto situácii sme tu my, aby sme vám poradili s výberom toho správneho kompletu na vašu reťazovú pílu: Piest a valec Stihl MS 250 (valec je opatrený vnútornou povrchovou úpravou v chróme). Piest Stihl MS 250 je dodávaný s dvomi piestnými krúžkami. V celej sade je potom všetok nevyhnutný materiál pre kompletnú výmenu. Všetky nami dodávané náhradné diely Stihl MS 250 sú v maximálnej kvalite druhovýroby.

 

 

Kompletné valec na Stihl MS 250

 

 

Ďalšie hlavné častí motora v prípade zlej zmesi oleja a benzínu je kľukový hriadeľ Stihl MS 250, ktorá sa väčšinou zadrie (pridre) na hornom valčekovom ojničnom ložisku prípadne na spodných ložiskách kľukovej hriadele. Túto kompletné kľukovú hriadeľ na Stihl MS 250 zaobstaráte v sekcii motorovej píly Stihl, jedná sa o kompletnú kľukový hriadeľ Stihl MS 250 vrátane ojničného ložiska.

 

 

Kompletné kľukový hriadeľ na Stihl MS 250

 

 

Kompletný sortiment náhradné diely Stihl MS 250 nájdete v sekcii Stihl MS 210 MS 230 MS 250.