Prodej přerušen. E-shop mimo provoz. Znovu otevření není prozatím známo.
Logo
  • Kategorie blogu
Novinky
13.08.2020
Oleo-mac
Medzi novinky sme zaradili piesty značky Oleo Mac. číst celé
10.10.2016
Oregon, Husqvarna, STIHL
Nový sortiment originálnej lišty a reťaze značky OREGON a STIHL. číst celé
27.04.2017
Kvalita náhradných dielov na motorové píly
Často sa stretávame s otázkou: "SÚ VAMI PONÚKANÉ NÁHRADNÉ DIELY NA MOTOROVÉ PÍLY KVALITNÉ?" V našom sortimente máme prevažne značky, ktoré sú preveren... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Rady a Tipy
  3. Náhradné diely Husqvarna 365 a parametre
09.01.2017

Náhradné diely Husqvarna 365 a parametre

Reťazová píla Husqvarna 365 sa radí medzi takzvané "Profi píly" je predovšetkým určená pre ťažbu v lese. Jedná sa o osvedčenú pílu s veľkou životnosťou určenú pre všetkých užívateľov, ktorí vyžadujú motorovú pílu bez kompromisov. Medzi výhody rozhodne patrí už vyššie spomínaná spoľahlivosť, píla nie je toľko náročná na údržbu ako píly s modelovým označením XP, možnosť použiť lištu až 70cm, silný výkon. Medzi ďalšiu výhodu patrí dostupné a lacné náhradné diely Husqvarna 365. Nevýhodou môže byť vyššia váha v pomere s výkonom oproti modelovým verziám XP a robustnejšie telo motorovej píly.

 

 

- Dĺžka lišty: 38 - 70 cm

- Maximálny výkon: 3,4 kW / 4,6 hp

- Objem palivovej nádrže: 0,77 l

- Objem olejovej nádrže: 0,4 l

- Hmotnosť: 6 kg

 

 

Občas sa stáva, že prevádzkovateľ ťažby opomenie pridať kvalitný dvojtaktný motorový olej odporúčaný výrobcom do benzínu a problém je hneď na svete. Pri kompletnej rozborce zistí, že piest Husqvarna 365 je úplne zapečený takzvane uhryznutie vo valci. V tejto situácii sme tu my, aby sme vám pomohli s výberom toho správneho kompletu na vašu reťazovú pílu: Piest a valec Husqvarna 365 (valec je opatrený vnútornou povrchovou úpravou v chróme). Piest Husqvarna 365 je opatrený jedným krúžkom. V celej sade je potom všetok nevyhnutný materiál pre kompletnú výmenu.

 

 

Kompletné valec na Husqvarna 365

 

 

Ďalšie hlavné častí motora v prípade zlej zmesi oleja a benzínu je kľukový hriadeľ Husqvarna 365, ktorá sa väčšinou zadrie (pridre) na hornom valčekovom ojničnom ložisku prípadne na spodných ložiskách kľukovej hriadele. Túto kompletné kľukovú hriadeľ na Husqvarnu 365 zaobstaráte v sekcii motorovej píly Husqvarna, jedná sa o kompletnú kľukový hriadeľ Husqvarna 365 vrátane ojničného ložiska.

 

 

Kompletné kľukový hriadeľ na Husqvarna 365

 

 

V prípade kompletnej deštrukcie motorovej časti či poškodenia karteru napríklad pádom stromu je riešenie jednoduché v ponuke náhradné diely Husqvarna 365 nájdete aj kompletné polomotory Husqvarna 365 vhodný pre generálnu opravu, ktorý je cenovo veľmi výhodný a jednoduchý na výmenu. Len pozor pri výbere motora Husqvarna 365 rozlišujeme dva typy a to valec s guľatou prírubou takzvaný "O" typ a valec s oválnou prírubou.

 

 

Kompletné polomotor Husqvarna 365

 

 

 

Kompletný sortiment náhradné diely Husqvarna 365 nájdete v sekcii Husqvarna 362 365 371 372.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz