S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.

NOVINKY

arr3Kvalita náhradných dielov na motorové pílyČasto sa stretávame s otázkou: "SÚ VAMI PONÚKANÉ NÁHRADNÉ DIELY NA MOTOROVÉ PÍLY KVALITNÉ?" V našom... arr3Oregon, Husqvarna, STIHLNový sortiment originálnej lišty a reťaze značky OREGON a STIHL....

Kvalita náhradných dielov na motorové píly

Často sa stretávame s otázkou: "SÚ VAMI PONÚKANÉ NÁHRADNÉ DIELY NA MOTOROVÉ PÍLY KVALITNÉ?" V našom sortimente máme prevažne značky, ktoré preverené našimi zákazníkmi. Jedná sa o náhradné diely druhovýroby značiek FARMER-TEC, METEOR, POLARIS, OREGON a mnoho ďalších, ktoré zodpovedajú vysokej kvalite. Ďalším meradlom kvality našich produktov je dlhoročná spolupráca s profesionálmi v oblasti údržby zelene a ťažby dreva, ktorí od nás nakupujú všetky náhradné diely na záhradnú techniku.


Čo znamená pojem druhovýroba?


Náhradné diely rozdeľujeme na dva druhy a to na originálne diely a na diely neoriginálne (druhovýroba). Ovšem pojem neoriginálne diel neznamená, že je menej kvalitný alebo, že by mal vydržať polovicu životnosti oproti originálu. Môžu nastať aj situácia, kedy diel z druhovýroby môže byť kvalitnejšie alebo aj v niektorých parametroch vylepšený než originálne.

Napríklad nami ponúkaný piest Husqvarna 55 od výrobcu FARMER-TEC je podľa nášho posúdenia kvalitatívne zhodný s originálnym dielom a pritom je takmer trojnásobne lacnejšie!Kompletný sortiment najpredávanejších náhradných dielov na motorové píly nájdete v kategóriách náhradných dielov Husqvarna a náhradných dielov STIHL.