Prodej přerušen. E-shop mimo provoz. Znovu otevření není prozatím známo.
Logo
Novinky
13.08.2020
Oleo-mac
Medzi novinky sme zaradili piesty značky Oleo Mac. číst celé
10.10.2016
Oregon, Husqvarna, STIHL
Nový sortiment originálnej lišty a reťaze značky OREGON a STIHL. číst celé
27.04.2017
Kvalita náhradných dielov na motorové píly
Často sa stretávame s otázkou: "SÚ VAMI PONÚKANÉ NÁHRADNÉ DIELY NA MOTOROVÉ PÍLY KVALITNÉ?" V našom sortimente máme prevažne značky, ktoré sú preveren... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Kvalita náhradných dielov na motorové píly
Kvalita náhradných dielov na motorové píly
27.04.2017

Často sa stretávame s otázkou: "SÚ VAMI PONÚKANÉ NÁHRADNÉ DIELY NA MOTOROVÉ PÍLY KVALITNÉ?" V našom sortimente máme prevažne značky, ktoré sú preverené našimi zákazníkmi. Jedná sa o náhradné diely druhovýroby značiek FARMER-TEC, METEOR, POLARIS, OREGON a mnoho ďalších, ktoré zodpovedajú vysokej kvalite. Ďalším meradlom kvality našich produktov je dlhoročná spolupráca s profesionálmi v oblasti údržby zelene a ťažby dreva, ktorí od nás nakupujú všetky náhradné diely na záhradnú techniku.

 

Čo znamená pojem druhovýroba?

 

Náhradné diely rozdeľujeme na dva druhy a to na originálne diely a na diely neoriginálne (druhovýroba). Ovšem pojem neoriginálne diel neznamená, že je menej kvalitný alebo, že by mal vydržať polovicu životnosti oproti originálu. Môžu nastať aj situácia, kedy diel z druhovýroby môže byť kvalitnejšie alebo aj v niektorých parametroch vylepšený než originálne.

Napríklad nami ponúkaný piest Husqvarna 55 od výrobcu FARMER-TEC je podľa nášho posúdenia kvalitatívne zhodný s originálnym dielom a pritom je takmer trojnásobne lacnejšie!

 


Kompletný sortiment najpredávanejších náhradných dielov na motorové píly nájdete v kategóriách náhradných dielov Husqvarna a náhradných dielov STIHL.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz