S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.

NOVINKY

arr3Kvalita náhradných dielov na motorové pílyČasto sa stretávame s otázkou: "SÚ VAMI PONÚKANÉ NÁHRADNÉ DIELY NA MOTOROVÉ PÍLY KVALITNÉ?" V našom... arr3Oregon, Husqvarna, STIHLNový sortiment originálnej lišty a reťaze značky OREGON a STIHL....

Doprava a platba
Doprava a platba

Možnosti spôsobov doručenia zásielky a ich ceny:

  • Zaslanie zásielkovou službou na dobierku: 6,5 Euro
  • Zaslanie zásielková služba pri platbe vopred na účet: 3,9 Euro

Potom čo bude objednávka odoslaná, dostanete na e-mail rekapituláciu objednávky s údajmi k platbe a po jej zaplatení Vám bude tovar odoslaný.

Uvedené ceny sú platné len pre balíky zasielané na území Slovenskej Republiky.

 

V prípade zasielania do zahraničia (Slovinsko, Maďarsko atď) bude výška poštovného oznámená následne podľa hmotnosti a rozmerov.

Dôrazne odporúčame pri prevzatí tovaru od prepravnej spoločnosti skontrolovať neporušenosť obalov, počet balíkov a v prípade akýchkoľvek závad toto bezodkladne zapísať do dodacieho listu a informovať predajcu. V prípade zistenia porušenia obalu svedčiacich o neoprávnenom vniknutí do zásielky sa doporučuje kupujúcemu zásielku vo vlastnom záujme neprevziať!