S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.

NOVINKY

arr3Kvalita náhradných dielov na motorové pílyČasto sa stretávame s otázkou: "SÚ VAMI PONÚKANÉ NÁHRADNÉ DIELY NA MOTOROVÉ PÍLY KVALITNÉ?" V našom... arr3Oregon, Husqvarna, STIHLNový sortiment originálnej lišty a reťaze značky OREGON a STIHL....

Rady a Tipy

Náhradné diely Husqvarna a Stihl LV-Diely.sk

 

Blog LV-Diely.sk ponúka rôzne články, tipy a rady týkajúce sa motorových píl Husqvarna, Stihl apod. Nájdete tu tiež fotoreportáže pre Náhradné diely Husqvarna a náhradné diely Stihl, ktoré ponúkame.

Olej do motorovej píly

19. 12. 2018

Stále neviete aký vybrať ten najlepší olej do motorovej píly, aby vám fungovala mnoho moto hodín bez straty výkonu alebo dokonca zadretiu? V tomto článku sa vám pokúsime osvetliť základné informácie o morový oleji a jeho miešanie s benzínom.

celý článek

Nastavenie karburátora motorovej píly

25. 11. 2017

Medzi najdôležitejšie člen v motorovej píle rozhodne patrí karburátor, ktorý musí byť vždy dobre nastavený pre správny chod píly, maximálny výkon a minimálnu spotrebu paliva. Dnes sa pozrieme na jeho nastavenie.

celý článek

Náhradné diely Stihl MS 180 a parametre

20. 10. 2017

Stihl MS 180 moderná, ľahká píla určená pre prípravu palivového dreva s dobrým výkonom. Jedná sa o veľmi obľúbenou motorovú pílu určenú k práci okolo domu.

celý článek

Brúsenie reťaze motorových píl

14. 06. 2017

Ako nabrúsiť reťaz na motorovú pílu, aby rezný výkon bol stále optimálny ako v prípade novej reťaze, ktorý si prinesiete z predajne? Dnes sa pozrieme ako na to.

celý článek

Základná údržba motorovej píly časť 2.

02. 03. 2017

Dnes si opäť ukážeme pár rád ohľadom základnej údržby vašej motorovej píly.

celý článek

Základná údržba motorovej píly časť 1.

01. 03. 2017

V tomto článku vás chceme oboznámiť s bežnou údržbou vašej motorovej píly. Správne udržiavaná píla vám bude slúžiť mnoho rokov bez nepríjemných komplikácií, ktoré môžu nastať jednoduchým zanedbaním maličkostí.

celý článek

Ako zmerať kompresiu motorovej píly

15. 02. 2017

Jednoduchý návod ako zmerať kompresiu motorovej píly. Odhaľte častý problém nízkej kompresie, ako sú zlé štarty, nízky výkon a nepravidelný chod.

celý článek

Ako vybrať správny reťaz na motorovú pílu

06. 02. 2017

Neviete si stále rady s výberom tej správnej pílovej reťaze na vašu motorovú pílu? Radi Vám pomôžeme s výberom.

celý článek

Správne napnutie reťaze motorovej píly

26. 01. 2017

Dobre napnutá pílová reťaz predlžuje životnosť celého rezacieho ústrojenstva a chráni pred nebezpečným vypadnutím reťaze z drážky vodiacej lišty. S nižšie uvedeným postupom predídete zbytočným komplikáciám a zvýšeným nákladom na prevádzku vašej motorovej píly.

celý článek

Vodiaca lišta na motorovú pílu

20. 01. 2017

Ako zmerať dĺžku vodiacej lišty motorovej píly a jej údržbu nájdete v dnešnom článku.

celý článek