S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.

NOVINKY

arr3Kvalita náhradných dielov na motorové pílyČasto sa stretávame s otázkou: "SÚ VAMI PONÚKANÉ NÁHRADNÉ DIELY NA MOTOROVÉ PÍLY KVALITNÉ?" V našom... arr3Oregon, Husqvarna, STIHLNový sortiment originálnej lišty a reťaze značky OREGON a STIHL.... arr3Oleo-macMedzi novinky sme zaradili piesty značky Oleo Mac....

Reklamačný poriadok
Reklamacny poriadok

Každý zákazník e-shopu má nárok na reklamáciu tovaru v lehote 6 mesiacov od prevzatia tovaru. Sme povinní vybaviť reklamáciu najneskôr od 30 dní od jej uplatnenia.

Záruka sa nevzťahuje na škody spôsobené:

  1. neodborným použitím tovaru
  2. mechanickým poškodením alebo bežným opotrebením
  3. poškodenie ohňom a inými živlami

Pri zistení závady je nutné tovar prestať používať a ihneď uplatniť reklamáciu. Ak tak neurobíte a dôjde následným používaním k zväčšeniu závady, vystavujete sa riziku, že vaša reklamácia nebude dovozcom uznaná alebo opravená.

Tovar riadne očistené, zbavené nečistôt a vlhkosti pošlite na adresu uvedenú na faktúre. K tovaru priložte kópiu faktúry, sprievodný list s vašou adresou, telefónom a stručným vysvetlením ako a čím k závade došlo. Tovar môžete reklamovať aj priamo v našej kamennej predajni.

 

V žiadnom prípade neposielajte tovar späť na dobierku!